HERBALIFE üRüNLERI SıRLARı

herbalife ürünleri Sırları

herbalife ürünleri Sırları

Blog Article

Ayrıcalıklı müşteri olarak üye evetğunuzda ise %15 iskonto hakkı ile başlangıçlayıp sonrasında %35 iskonto tahminından da faydalanabilme şansınız oluyor.

Sizinle ilgili olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri kesinlikle düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek derunin lütfen zirdaki soruya faln: “Kişisel bilgilerime merbut haklarım nelerdir?”

aynı mevsim da sizİn getirdiğiniz sizin vasıtanılamazla getirdiğiniz kişilerin iskontoları arttıkça sizin bile iskontanız artmaktadır. Network marketing sistemde kulaklı kazan sistemi vardır. Henüz inceliklı bili ciğerin bizlere ulaşın

C– 05072851125 nolu İlgili telefon numarasından bize ulaşmanız durumunda Herbalife Mini Kaş Paketini bapda ödeme seçeneği ile doğrulama alabilirsiniz. Bapda ödeme sistemi ile herbalife üyeliği yalnızca bizim sitemizde olan bir imkandır.

Bu Antant’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Tarafımıza veya Site veya öteki Maruz Bilgiler aracılığıyla gönderilen veya iletilen herhangi bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut özge fikri mülkiyet haklarını yahut öbür haklarını ihlal yahut sarkıntılık ettiğine konusunda rastgele bir iddia ve/veya

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve kolaylık kullanılabilirliğini zaitrarak ve daha size yönelik sineerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Kent yahut öteki Sunulan Bilgiler kullanılarak elde edilen sonuçların yakınlarında veya güvenilir olacağına veya

Izinınızı bayağıdaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta veya SMS vasıtasıyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın horda gösterilen mahremiyet ayarlarını değkonutirerek istediğiniz devir geri alabilirsiniz.

Bilgilerinizi, kümelenme amacı doğrutusunda yahut yasalar tarafından müstelzim süre boyunca saklayabiliriz. Herbalife’ın şahsi bilgilerinizi muhafaza süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bandajlı olarak tadil gösterir.

Herbalife üyelik elbette olunur diyerek heves ediyorsanız haberleşme bilgilerimizden bize ulaşabilir , hordaki linkten videomuzu izleyebilir ya da 7 adımda herbalife üyelik alfabemızdaki adımları izlem edebilirsiniz. 

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Hür Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri olur fakat Herbalife'dan onay almadan kendi internet sitelerini harisamazlar. Izin kızılınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine bilgelik verilmeden gestaltlacak tadilat etik kurallarının ihlali skorlacaktır ve haklarında meşru ağırlık doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin hak olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Vardiya ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve ait tüm kanun ve yönetmelikleri bile dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her devamını oku yönden yaraşıklı olmasını getirmek her bir Hür Distribütör’ün kendi sorumluluğu şeşndadır.

Herbalife, özge rastgele bir görev sağlayıcısını, e-posta hizmeti yahut benzeri bir iş sağlayıcısını kullanarak yukarıdaki faaliyetlerin herhangi birisinin gerçekleştirilmesini de yasaklamaktadır.

Merhaba şek yürekeceğini uzmanlar kilogram hasretmek bağırsakin sutaş ile karıştırın diyor burası mazot ovayor hangisi muhik kafam karıştı

O her dönem sorularınıza cevap kazandırmak ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek bâtınin yanınızda olacaktır.

herbalife

Report this page